Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van értelme online udemy...

Van értelme online udemy tanfolyamokkal programozást tanulni? Ha igen, jelenleg mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Magánvállalkozóként dolgozom teljesen más területen. Utoljára gimiben tanultam programozást, de az nagyon gyerekcipőben járt.

Azon gondolkozok, hogy szeretnék több lábon állni, és megpróbálkoznék egy python bootcamppel, vagy esetleg egy web development bootcamppel.

Ezekkel esetleg kaphatnék munkát a jövőben?



2022. ápr. 13. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

szerintem egyénileg abból nagyon jónak kell lennie és referencia se ártana, de belekezdeni újba mindig jó.

HTML, CSS, Java, Javascript, különféle keretrendszerek...

2022. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Igen, sőt itthon (is) a PHP is megy még mindig, jelenleg a többéves, mai framwork-fesztivál web előtti legacy PHP4, 5 kódok refaktorálása, Laravel vagy valami framework alá portolása megy ezerrel sok sok helyen.
2022. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A Web Development Bootcampnél tanítanak HTML, CSS, Javascript, Node, React, MongoDB, Web3, DApps. Akkor jobban megérné egy ilyen tanfolyamot elvégezni kezdetben, mint egy pythont?

A python tanfolyamnál meg azt írja hogy 100 nap alatt 100 projektet készítünk el.

Melyik adna jobb alapot?

2022. ápr. 13. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább Pythonnal kezdenék. Ha az megy, utána web nagyon sima. Angela bootcampjeit tudom ajánlani, én mindkettőt végig csináltam.
2022. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is Angela bootcampejeit nézem. Nyilván ez olyan kérdés amire nem lehet előre tudni a választ. De ha tegyük fel ezt a két bootcampet megtanulom, utána van esélyem egy junior állásra?
2022. ápr. 13. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de csak akkor ha tényleg meg is érted amit csinálsz. Interaktív, és elvárja hogy gondolkozz, ez nagy pozitívum. Én egy modul után, mint pl a snake, vagy az üdítő automata program megcsináltam mindig más változónevekkel. A gyakorlás a kulcs, ha csak nézed a videókat az szart sem ér.
2022. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2022. ápr. 13. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon megéri. Kb 5 ezer forintot fizetsz 30-50 óra tartalomért, ami ha nem tetszik egy bizonyos időn belül visszaválthatod a pénzed.


Plusz az ottani nagyobb, "best seller" kurzusok általában nagyon jól összevannak rakva.


Én és pár szaktársam egyetem mellett is folyamatosan használjuk a Udemy-t.

2022. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

Egy biztos: Tim Buchalka Python kurzusát inkább ne vedd meg.

Látszik, hogy ért ahhoz, amit csinál, de a videói valahogy annyira nem jöttek be. Nagyon elvész a részletekben, nehéz követni sokszor (legalábbis nekem).

2022. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!