Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Flutter, van értelme tovább...

Flutter, van értelme tovább próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Tutorial videók alapján próbálom tanulni, pontosan ugyanazt írom amit a videóban is, és nekem valahogy mégsem működik, nekem valahogy eltér, elcsúszik, hibát dob amire hiába keresek rá, a ráírt megoldások nem működnek és van, hogy még a drag&drop sem jön össze valamiért, mint pl a flutterflow...

Szeptembertől egyetemen leszek de kezdem nagyon durván úgy érezni, hogy hülyeség volt programtervező infóra jelentkezni, mert úgysem fog menni semmi sem... Mi a francot kellene csináljak még? Feladnám legszivesebben az egész tetűláda életem, frusztráló, hogy sosem sikerül semmi... Van egy csomó megkezdett projektem, sose tudom egyiket se befejezni az ilyen nem napokon át végig baszakodott hibák miatt. Mégis mit csináljak?...


2022. jún. 12. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Valamit rosszul csinálsz. Rossz verzió, stb... de mindegy is. Próbáld meg esetleg a React Native-ot.
2022. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez sokszor megesik.


Volt nekem is hogy youtube tutoriálnál ugyan azt írtam, volt egyetemi előadáson demózott példánál is úgy éreztem teljesen ugyan azt írtam, volt hogy szaktársaról másoltam és ugyan azt írtam.


Még sem működött.


Ilyenkor az egyedüli jó módszer a Ctrl + C és Ctrl + V, mert biztos van valami apróság, amit máshogy írtál vagy csak mást importáltábe adott osztály helyett és így máshogy működik vagy egyátalán nem.


Nézd meg, hogy a videó leírásban van-e githubos link és másold onnan le.

2022. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én múltkor godot enginnel szívtam XD ilyen python szerű nyelven kell programozni, és egy véletlen plusz tabulátor miatt a függvény fele nem működött már az aranyerem is kijött az idegtől mire észrevettem hogy rossz helyen kezdődik a sor XD
2022. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Kb ez a programozás.

Egész életedben ez vár rád.

Ha nem bírod a kihívásokat, akkor nem jó szakmát választottál.

2022. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#3


Én ezért rühellem a pythont.


Állítólag az tanít a helyes kódolasi szokasok kialakítására, vagy valami hasonló bullshit.

2022. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 az a JavaScript szerintem, mostanság inkább a typescript
2022. jún. 13. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 ami javascriptee fordul, de én egyébként pythont írtam, #5 voltam. ;)
2022. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!