Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Codecool fullstack felvételin...

Codecool fullstack felvételin milyen angol nyelvi felmérésre kell számítani?

Figyelt kérdés

Gondolom szóban bemutatkozni? Azon felül mit kell még angolul?


Illetve a képzés során angolul kell beszélni is valamikor? Vagy csak olvasni a feladatot?

Tudom, kérdezzem meg tőlük, de ezen már túl vagyok.

A tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszi


2022. júl. 3. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bedobnak egy hétköznapi témát és beszélgetni kell róla a felvételiztetővel. Például hobbik, munkahely, iskola, meg kb amik az érettségin előfordulnak.
2022. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi durvára gondolni. A kiejtésen fölösleges idegeskedni, mert az kb az a szint amikor mindenki sz-nek mondja a th-t, vagy kimondják a teljes szót ahogy le van írva.

Pl.: Szenk jú, Áj szink, twentyszrí, konfortéböl, vedzsetébölsz stb.. úgyhogy semmi komoly.

Az más kérdés, hogy lesz olyan modul ha már bent vagy ahol angolul kell prezentációt tartani egy adott team projectről.

És minden szerda angol nap. Ilyenkor csak angolul lehet beszélni. Legalábbis a mentorokkal. Egymás között úgyse fogtok soha :D

2022. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hú, azért az kemény. Jó, hogy a progmastershez megyek :P

Én szerettem volna menni Codecoolba, de a hölgy lebeszélt róla 2x.

Hát akkor majd máshol fogadnak..


És ok, én aláírom, hogy az angolom nem tökéletes, de hagyni kell egy kicsit szerintem az embereket, hadd fizessenek, ha akarnak, ebből élnek ők.

Na mindegy, biztos megvan a bejáratott üzletpolitika. Nem én vagyok itt a zseni. Én csak egy biztos IT állás szeretnék.

2022. aug. 20. 16:37
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nem kötekedésből de ha félsz az angoltól és az abban való fejlődéstől akkor, hogy akarsz programozó lenni? Persze lehet találni valami teljesen magyar fidesz álltal halálra pénzelt "belterjes magyar" projectet de ez lenne a cél? És még ott sem gondolom, hogy valamiylen angol tudnás nélkül szívesen fogadnk. Én egy röhejesen szar angollal kezdtem a Codecoolt. Jelenleg egy Holland cégnek dolgozok be egy teljesen internacionális csapatban. Sztem csak merj bele vágni anélkül, hogy az angolon remegnél mert szerintem a Codecool a legjobb választás magyarországon. Legalábbis ha normális programozó akarsz lenni később, nem pedig valami favágó. :)

2022. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!