Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet Java programozóként...

Hogy lehet Java programozóként juniorról medior szintre lépni?

Figyelt kérdés

Java spring a fő vonal, de mellette azért pici értenem kell a frontendhez, így tudok alkotni Angularral meg picit reacttal, de nem nevezném magamat full stacknek, sőt a pozícióm neve sem az. Ettől függetlenül sok full stack feladatom van.


Mi az a szint, amikor már mediornak tudom neveni magamat és el tudom kérni a medior fizetést?


Most itt nem az években számolt tapasztalatra gondolok, hanem mik azok a mile stone-ok vagy tudás, ami már medior szintűvé tesz?



2022. aug. 12. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha más cégnél pályázol meg medior állást és nem a cégen belül akarsz feljebb lépni. Valószínűleg fizetést is nagyobbat ajánlanak más cégnél
2022. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, de itt inkább arra gondoltam, hogy milyen tudás szint jellemzi a mediort.


Mit kell tudnia megcsinálni egy juniorral szemben.

(Specifikusan egy java backendesnek aki springgel foglalkozik)


Stb...

2022. aug. 12. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen cegfuggoek ezek az elnevezesek, sok helyen pl. 4-6 ev tapasztalattal mar senior leszel csak azert, mert regota vagy a cegnel, egy Google-nel meg pl. vannak mediorok 15-20 ev tapasztalattal.

Eleve a szintek is teljesen kulonbozoek, egy Microsoftnal van pl. 13 IC szint, egy Googlenel 8, egy Bloombergnel 2, egy Netflixnel vagy Citadelnel meg 1.

Egy Microsoft principal engineer szint pl. Amazonnal meg csak senior.


Interjuzz medior pozikra, aztan meglatod, hogy milyen kovetelmenyek vannak azoknal a cegeknel, ahova jelentkezel.

2022. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!