Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet az,hogy ki se jon...

Hogy lehet az,hogy ki se jon kb egy jatek es mar van ra csalas? Programozas szemszogbol hogy nez ki egy csalas?

Figyelt kérdés
Pl az uj cod jatek, es mar van ra csalas :D hogy tudja ki kerulni a csalo program a vedorendszert?
2022. okt. 2. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát a CoD esetében a béta az már volt kinn, a programozási részt én sem tudom, de gondolom az sem mellékes, hogy a korábbi részekkel vannak tapasztalataik, és tudják hogy épül fel a játék programozás tekintetében.
2022. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Brutalisak, es mennyi penzt beszereznek ezzel… engem amugy erdekel ez a temakor… van errol valami nagyon jo konyv(akar fizetos)
2022. okt. 2. 18:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán a legtöbb csalást maga a GM csapat értékesíti, amíg fizetsz szabadon csalhatsz.
2022. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
#2 nem igazán értem hogy hogy lehet ezzel pénzt keresni. (mármint tényleg nem, nem csak megjátszom a hülyét)
2022. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eladjak? :D pl engineowning, battlelog stb :D
2022. okt. 2. 18:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A játék fejlesztésének (tesztelésének) a része a csalás. Hiszen a fejlesztők nem játszani akarnak hanem programot írni. Csak akkor még másnak nevezik.
2022. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Régebben témáztunk erről, mikor volt a nagy PUBG őrület és gyakorlatilag nem volt olyan meccs ahol legalább ne lett volna egy csaló aki tönkretette a játékunkat.

Ugye a megjelenés utáni 2 évben 1,5 millió csalót banoltak, ebből számolták ki, hogy nagy eséllyel minden meccsen volt legalább egy csaló.

Na most azért a 1,5 millió nem kevés, főleg ha azt nézzük, hogy mondjuk átlag 10 euró egy csalás, akkor ez alaphangon is több milliárd forint.

Tehát elég nagy biznisz van a csalásokban, főleg hogy itt csak 1 népszerű játékról van szó.

Egyébként a PUBG indulásának 1. napjának 1. egy órájában 8000 csalót banoltak. Megjelent a játék és már 8000 ember tulajdonában csalás volt.

Lehet, hogy konteós de szerintem egyes játék fejlesztők is benne lehetnek ezekben. Hisz milliárdos iparág a játékcsalás, szivárogtatnak információt a csalással foglalkozó programozóknak némi pénzért cserébe.

2022. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Ok, szóval senki nem válaszolt, de jól lepontoztak, mindenesetre valamennyire kikövetkeztettem a 7-es válaszból hogy vannak olyan hülyék akik pénzt fizetnek azért hogy csalhassanak egy játékban? Aminek utána nincs rájuk semmilyen pozitív hozadéka?
2022. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

#8

Trollkodás, mások bosszantja és pontszám.


Aki fizet csalásért, annál nincsen szánalmasabb ember.


Milyen hozadéka vársz egyáltalán?

Ha te megveszel egy játékot ad neked valamilyen pozitív hozadékot? Igen, mert boldoggá tesz.


Nah ugyan ez a sztori, csak a csalóknál is.

2022. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

6 évig warrockon az első voltam, a kd arányom 47,552-es volt 51m feletti kill számmal.

Rengetegen csalónak neveztek, de nem csináltam, bejöttek ezek a fizetős oldalak, ahol az emberek veszik a hacket mint a cukorkát és bezuhantam kd 1 alá. Durván 9-10 hónapig trollkodtak rám a nagy cukorkafogyasztók beléptem 1 szobába spambottal kiírták hol vagyok, 30s-el később már 16 hacker ellen toltam.

OPK ellen esélytelen vagyok, így mindig kiléptem, neten volt kb. 3000 videó a megfutamodásomról, 29ezer csalót raktam a blistemre, hogy ne lássam miket spammolnak.


Több alkalommal csináltam új karaktert, de IP cím alapján tudták, hogy én vagyok, így 2-3 game után már megint rám repültek, sőt mikor IP changerrel toltam a GM a fórumon kiírta, hogy az én vagyok. Ezért persze beanyáztam és 99999 évre bannoltak!


2 éve visszatértem 100-as kd csak tankos gaméban, mert ott csak vip hackek ellen vagyok láma, erre kedvenc GM-em levette az életemet 50%-ra a sebzésemet meg 20%-ra. Ez a max. karakter blokkolás amit használhatnak, ezzel szokták az ellenségeiket megsz***patni!

2-3 rakéta megöl, nekem meg 10-18 között kell a már sebesült tankokra lőni, kd megint lement a tenger fenekére :)


Felvettem videóra ahogy a kedvenc GM-emmel üzeneteket váltunk, elismerte, hogy azért csinálta mert régen elvertük őket a bajnokságon. Beszóltam neki, amiért anyázott egy sort majd bannolt 99999 évre :)

Csináltam vagy 20 videót a youtubon, hogy hogyan viselkednek a GM-jeik (a többségük 16-nak kinéző buzernyák) erre letiltatták az oldalamat.


Annak ellenére, hogy a srác videón is elismerte, hogy árulja a hackeket, sőt volt 2m fős követő bázisa is évekbe telt mire kirúgták és ennek ellenére sem oldotta fel a papaya pay nehogy az IP bannomat, de a hardware bant sem.


Régen volt stabilan napi 20m játékos most meg van kb. 40 fő:

[link]


Másrészről nagyon sokat kerestek a hackek értékesítésén, pl. elitepvpers-en 117 millió db fizetős hacket adtak el hozzá, 3-4 euróval szép összeg, nyilván jobban megérte nekik lezülleszteni a gamet, mint tisztán tartani!

2022. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!