Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az ilyen játékokban tényleg...

Az ilyen játékokban tényleg van választási lehetőségem vagy az egész csak illúzió?

Figyelt kérdés

Androidos játékokkal szoktam játszani és egyre több olyan játékba futok bele ahol ha megnyerem az adott pályát/szintet akkor választhatok három kisdoboz közül egyet amikben különböző bónuszok vannak. Azon gondolkoztam hogy pl az előbb is ezzel játszottam és a pálya végén választhattam egy kis dobozt ( A középsőt választottam ) és a dobozban a játékban használható pénz volt amivel tudom a karaktereket fejleszteni. De vajon ha valamelyik szélsőt választom akkor mást kaptam volna bónuszként? Az ilyen játékokban megvan előre határozva hogy mit fogok kapni vagy tényleg más-más dolog van a három ládában?


Ha ez segít valamit most konkrétan ez a játék volt amiben ilyennel találkoztam:


[link]



2022. okt. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre kód nélkül nehéz választ adni. Simán lehet hogy előre definiáltakból dob valamit, vagy random generál egy számot és az azon az indexen lévő "ajándékot" dobja vissza.
2022. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét opció lehetséges.
2022. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fm2000 válasza:
Ahogy írták előttem is kód nélkül lehetetlen megmondani. Ha én csinálnám random generálnám.
2022. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak a játék fejlesztője tudná megmondani.
2022. okt. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!