Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pythonban hogyan tudok JPG...

Pythonban hogyan tudok JPG képeket vektorrá konvertálni, dataframe-be helyezni őket, majd egyenként visszahívni őket képpé?

Figyelt kérdés

Az egyszerűség kedvéért vegyünk egy 32 lapos magyarkártya paklit, amelynek minden lapjáról azonos méretű JPG-képek vannak. Ezeket szeretném átalakítani vektorrá, és így tárolni őket egy dataframe-ben, ahonnan meghívható bármelyik vektor a lap neve szerint (pl. Makk IX-es), és alakítható így vektorból ismét képpé. Az ember azt gondolná, hogy a képek 'asarray'-vel könnyen hozzáadhatok egy DF-hez, majd onnan 'fromarray'-vel meghívhatók, de nekem minden alkalommal hibaüzenetet ír ki a Python.


Üzenetben el tudom küldeni a kódot, amivel próbálkoztam.


Előre is köszönöm a segítséget!



2023. jan. 2. 14:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es:

Igen, ott is próbálkoztam a kérdéssel, de nem sikerült átadnom a problémát megfelelően.

2023. jan. 3. 10:49
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem minek akarod a képeket dataframebe tenni? Valamilyen számításokat akarsz vele végezni? Ha nem, akkor semmi értelme így tárolni.
2023. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12-es:

Olyan kódon dolgozom, ami adott számítások mentén hívna meg bizonyos képeket, és ezért akarom így tárolni a képeket. De közben már kaptam jobb javaslatokat pl. a folderrel.

2023. jan. 3. 23:26
 14/15 anonim ***** válasza:
4%
LoL
2023. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es idiótával ne foglalkozz, más topikokban is csak erre képes. Abszolút alkalmatlan, dilettáns.
2023. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!