Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Full-stack Java fejlesztőként,...

Full-stack Java fejlesztőként, ELTE prog. inf. mesterdiplomával, 2 év fejlesztői tapasztalattal (amiből 1 év gyakornokság) és biztos angol tudással túlzás lenne 600k nettó fizetés kérni?

Figyelt kérdés
A különböző salary guide-ok alapján ez egy “átlagos” fizetés lenne, de nem tudom a valós piacon mennyire röhögnének a képembe ezzel az igénnyel. Vélemények?

2023. jan. 8. 21:37
 1/7 anonim válasza:
76%
Reális, bár ez a fullstack java 2 év nem tudom hogyan működik.
2023. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Spring boot, react, vue, swing
2023. jan. 8. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem reális.
2023. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem reális, bár a kezdő bérek felső részére lősz vele. Lehet hogy 1-2 éve azt mondtam volna, hogy túlzó, de most kb. őrültek háza van. Nyilván túlzok, de lassan már egy talpraesett, ügyes, "akaratos" akárki is kialkudhat egy ilyen bért majdnem kezdőként, nem kell hozzá IT-snak vagy bármi extrém végzettségűnek lenni.
2023. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Müködhet, de jellemzően a salary guidok inkább fölé lőnek.


Java Developer pozíciót kerestem 6 év munkatapasztalattal most októberben és 1.3-1.5M béreket ajánlottak. Persze sokból csak 2 cég ütötte meg a 2M, szóval a salary guid szerint a 6 évemmel alsó-medior bért kaptam volna legtöbb helyen.


Meg amúgyis, bértárgyaláson dől el.

2023. jan. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván bruttóról beszéltem. Nettóért szorozd be 0.665-el.
2023. jan. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen reális. Az már más kérdés, hogy mennyire gyakori, de sok hely kifizeti ezt az összeget, ha tudod hozni az elvárt szintet. Ahol én dolgozok, ott ezt a fizut megkapod 2-3 év után.
2023. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!