Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mesterséges intelligencia...

Mesterséges intelligencia képes rajzfilmet csinálni ha elmondom neki hogy kábé miről szóljon?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezed és mondja, hogy tud-e vagy nem.
2023. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Pfff... dehogy képes. Esetleg concept art-ot próbálgathatsz generálni midjourney-vel bár ahoz is kell legyen valami elképzelésed, meg esetleg besegíthet a storybordba, valamit chatgpt vel megprobálhatsz forgatókönyvet írattatni, de garantáltan vacak lesz. Közelében nem vagyunk annak, hogy AI komplet rajzfilmet generáljon egy kb leírásból.
2023. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezeket hogyan csinálja:


[link]

2023. ápr. 2. 05:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálták ahogy írtam, chatgpt-vel írattak egy szinopszist aztán midjourney-vel csináltak hozzá concept artokat amikből aztán egy EMBER keszitett egy ilyen trailer szerűséget. Erre jó nagyjából az AI jelenleg, de ehez is kell valaki aki tudja hogyan használja az azt, valaki akinek vanak ötletei, elképzelései és valaki aki a kész produktumot össze tudja rakni, mert azt ugye nem AI rakta össze. Ez mint mondtam még rohadtul távol ál egy komplett rajzfilm elkeszítésétől. Viszont például egy kis egyszerű indie játék introjának az összerakására ez tökéletesen megfelel, de persze ember ilyen esetben is kell hozzá mert egyedül az AI semmit se csinál... tulajdon képen nem is értem miért hívják AI-nak, ezek nem mesterséges intelligenciák csak nagyon fejlett tool-ok.
2023. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdés értelmezése már megy már csak a részletesebb válasz hiányzik.
2023. ápr. 2. 08:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 4. válaszoló mindent leírt, amit a témában lehet. Röviden: Nem. Az AI nem képes rajzfilmet csinálni abból, hogy leírsz neki egy témát. És abban is igaza van, hogy ez még nagyon messze van egy valódi AI-tól.
2023. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A válasz felét megadta
2023. ápr. 2. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy részletesebben választ szeretnél, ennél hova fejtsem ki részletesebben? Nem, nem tud az AI rajzfilmet generálni és pont, kész, ennyi. Még azt is leírtam, hogy mit tud az AI jelenleg, pedig ez nem is volt kérdés, én nem értem, hogy még ezek után mit nem értesz vagy mire vagy kíváncsi...
2023. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3
2023. ápr. 2. 13:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra gondolsz ezzel az igencsak bőbeszédű hármassal, hogy a harmadik kommentben belinkelt videót hogyan csinálta meg az AI, akkor csak azt tudom mondani mint korábban, de most megpróbálom érthetőbben. Azt a videót NEM az AI készítette!!! Ha megnézed a youtubon a videó leírását pontosan ott van benne, hogy a videót bizonyos "Kondacs András" készítette, a szerkesztést és a VFX effekteket is ő csinálta. A forgatókönyv volt az amit chatgpt-vel iratattak meg, de mint látszik a kész termékbe még ketten belemódosítottak (András meg bizonyos Farkas Ádám) a videó zenéjét pedig bizonyos Thomas Vo csinálta. Meg ugye a képi világ az ami midjourney-vel készült, de ezek sima képek amikben megpróbáltak egy koherens hangulatot meg látványvilágot létrehozni. Ennyi, emberek készítették a videót, nem az AI!!!!
2023. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!