Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nagyon érdekel, jó is akarok...

Nagyon érdekel, jó is akarok lenni a programozásban, de a suliban nincs rá lehetőség. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Konkrétan pascallal kezdtünk , majd áttértünk a C# ra (középiskola 4 osztályos tanulója vagyok) de nem nagyon komoly az oktatás ott, így nincs lehetőségem komolyabb fejlődésre. Szeretném ha valaki(k) társulná(nak) mellém és msn en vagy egyébb progin keresztül eggyüt oldanánk meg programozási kérdéseket.


Semmit nem tudok igazából a segítségért adni cserébe, egyszerüen csak szeretném komolyabbra fordítani a programozási tudásom, hiszen ezzel megyek továbbtanulni.


Remélem van egy két ember aki társulna mellém, és önkéntesen oktatna.


2010. dec. 7. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hmmm...

És milyen nyelven szeretnél tanulni?

Maradnál a pascal-nál egyenlőre vagy a c#-nál?

Én személy szerint a pascalt és a C-t ismerem mélyebben :) Bár tervbe van véve, h a C#-ot és a C++ -t is megtanulom belátható időn belül. De ha kell, akkor C-ben szívesek segítek :)

2010. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miskolcra jársz?
2010. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én a BME-re :)

Már ha engem kérdeztél

2010. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a kérdezőt kérdeztem, de nembaj hogy válaszoltál rá:)
2010. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanulni legjobban magadtól tudsz, ezen a szinten. Szóval keress egy C# vagy C++ tutorialt, és uzsgyi.
2010. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is magadtól jutsz a legtöbbre, neten nézzél tutorialok, esetleg töltsél le ebookokat. Én is a BME-re járok, vettem fel pár programozós tárgyat, de ki lehet velük törölni a segget. Arra ne számíts, hogy majd az egyetemen megtanítják rendesen. :)
2010. dec. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is egyet értek :)

Amit eddig megtanultam azt mind magamnak köszönhetem

2010. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A lényeget leszürtem, egyedül érdemesebb tanulni.. Vettem a lapot. Csakhogy eddig ez nem nagyon ment legalábbis C# bol magyar tutorialokat nem nagyon találtam és annyira tág már a tudástára hogy valaki magyarázó ha lenne hozzá úgy sokkal könnyebben tudnám megtanulni!
2010. dec. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!