Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mely php kóddal tudok egy...

Atilácska kérdése:

Mely php kóddal tudok egy execute által elindított exe programot leállítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mely php kóddal tudnám leállítani egy exe futó programot? Pontosabban szervert. Előre is köszi a válaszokat! Nagyon fontos pls segítsetek.
2011. febr. 4. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg mesélj az operációs rendszerről is.
2011. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Windows Xp SP3, semmi problémám nincs az oprendszerrel, csak a leállító php kódot nem ismerem és nem is találkoztam vele sehol a keresésem során.
2011. febr. 4. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem hallottál róla, mert ez nem a programnyelvhez tartozik, hanem az operációs rendszerhez. Ha egyszer egy program fut, azt csak az operációs rendszer állíthatja meg. SZép is lenne, a kilövöldöznék egymást a programok. Linuxban a kill paranccsal lehet processzeket kilőni, és ezt ugyanúgy el lehetne indítani, mint egy másik külső alkalmazást, gondolom. Windowsban viszont nem ismerek ilyen parancsot.
2011. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A gép szerver gép, tudom, hogy Linux a leghatásosabb a hosztolásra, de az xp-t jobban kezelem szerverelés esetben mint a linuxot, több dolgot ismerek benne..., a leállító php kód pedig a felhasználó le szerverének leállítására lenne, az inditó megvan csak a leállítás, áh azt nem tom :S


(GTA SA-MP szerver dedicated exe indítót akarok leállítani.)

2011. febr. 4. 09:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha értem, de ha indítani lehet, akkor valahogy le is lehet állítani, execute short_exit kódolással, mert már próbálkoztam vele, csak nem akarja leállítani hanem újraindítsa.
2011. febr. 4. 09:03
 6/8 A kérdező kommentje:
megvan!!!! Ugy csinálom, hogy csinálok egy másik exe fájlt ami leállítja az a programot amelyet én megdok neki és igy is le tudom állítani :)
2011. febr. 4. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
.bat fájlba killeled a processt és exec függvénnyel meghívod a batot
2011. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sanya002 válasza:
Tudnál segiteni ?
2011. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!