Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elkezdtem Androidos tanfolyamo...

Elkezdtem Androidos tanfolyamot csinálni, de a Java hiánya miatt nem értem. Keresek egy olyan oldalt, előadást, ahol a legalapabbaktól megtanítja a Javat (? )

Figyelt kérdés
Php-ben és c#ban tudok, de magát az elrendezését sem értem a javanak :(
2011. jún. 11. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Az Androiddal csúnyán szívni fogsz, a sokféle - egymással nem igazán kompatibilis - eszköz miatt. Ha teheted inkább menj át iphonera (csak oda meg nem árt egy mac).


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
először én is iphonera gondoltam már fel is raktam egy hackelt mac os-t a gépemre csak az még a régebbi fajta volt és a xcode nem ment rajta :( utána meg kaptam egy androidos készüléket is úgyhogy mostmár biztosan azt fogom :) amúgy nem nagy a különbség, hiszen (ezt megértettem :D) lehet méretfüggő felületet csinálni és elég jól is nézett ki amikor kipróbálták. :D amúgy köszi :)
2011. jún. 14. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
a java nagyon hasonlít a c#-ra, nem hiszem, hogy gondot fog okozni ;D
2011. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elkezdtem tanulmányozni újra és tiszta html :D
2011. jún. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!