Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Erről a linkről le tudom...

Erről a linkről le tudom szedni a PhotoShop-ot TELJESEN INGYEN?!

Figyelt kérdés

[link]


ez a link. Innen tényleg teljesen ingyen tudom leszedni a PhotoShop-ot? Még sosem csináltam ilyet, ezért eléggé félek. Több helyen olvastam, hogy 30 napig ingyenes, aztán kemény pénzt kell fizetni. Ez igaz? És ha a 29. napon letörlöm?


2011. okt. 15. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az Adobe programjait ki lehet próbálni. Én inkább az adobe.com-ot javaslom. 30 napig használhatod őket, azután csak úgy, ha megveszed, és begépeled az azonosítót. Ha nem gépeled be, nem fogod tudni használni. Akár fenn is hagyhatod a gépen, bár nincs értelme.
2011. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezzel a honlappal mi van? Belinkelnéd azt a honlapot, amit te ajánlasz?
2011. okt. 15. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez teljesen ingyen és bérmentve meg persze vírus nélkül letölti nekem a PhotShop-ot, 30 napig használhatom?
2011. okt. 15. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább használj GIMP-et, az teljesen ingyenes és szabad szoftver: [link]
2011. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mit értetlenkedsz. IGEN, 30 NAPIG LEGÁLISAN, TELJESEN INGYENESEN HASZNÁLHATOD A PHOTOSHOPOT. Azt nem tudom, hogy ebben a formában van-e esetleg valami korlátozás a szoftverben.
2011. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak 30 napig akarod használni, akkor mindenképp a hivatalos oldalról (adobe.com) töltsd le, akkor semmilyen veszélynek nem teszed ki a géped. Az sem baj, ha nem távolítod el 30 nap után, nem kell fizetni, csak nem fog egyszerűen működni, kihoz ablakot, hogy lejárt a próbaidő, megvásárolHATot.


Az általad megadott linkre egyébként nekem ezt adta a vírusírtó, szóval eredeti forrásból töltsd:


The URL that you are attempting to access is a potential security risk. Trend Micro OfficeScan has blocked this URL in keeping with network security policy.


URL: [link]


Risk Level: Risk level cannot be displayed because active scripting is disabled. Dangerous Highly suspicious Suspicious Untested


Details: Verified fraud page or threat source Suspected fraud page or threat source Associated with spam or possibly compromised Rating in progress. Trend Micro Web Reputation is currently set to block pages that have not been checked for safety.

2011. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosabban ezt adta, csak hülyén másoltam ki előbb:

Risk Level: Dangerous

Details: Verified fraud page or threat source

2011. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!