Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha szeretnék egy számológép...

Ha szeretnék egy számológép programot csinálni microsoft visual c#-ban akkor melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

forms application, class libary, wpf app., wpf browser app.,

console app., vagy emty project?


2012. jan. 10. 07:12
 1/6 Pj0tr ***** válasza:

Ha felmerül ez a kérdés, akkor egyiket sem...


Amúgy én vagy a forms applicationt, vagy a wpf app-ot választanám. Ha kihívást keresel akkor esetleg console app :)

2012. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Forms applicationt ajánlanám, mi órán is abban dolgoztunk.


Gondolom Visual Studiot használsz, vagy valamien GUIt, úgy hogy azzal a legegyszerúbb talán, felpakolod a gombokat, textboxokat, aztán megírod az eseménykódokat.


Legtöbbször Windows Forms Application, mert az a tipikus vindózos ablakos program...

2012. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok köszi és még egy: tettem egy rich text blokkot és gombokat... hogy érhetném el azt hogy ha megnyomok gombokat pl 5+5 azt ő kiírja nekem richtextbe és utána ha megnyomom az = akkor mezg az eredményt mert ezt szeretném:-) számológépet nem bonyolultat de valamit :-)
2012. jan. 10. 14:12
 4/6 ejbenjaro ***** válasza:
Gondolom a gombnyomások eseményeit kellene megírni... De szerintem keress egy könyvet a témában, mert így nem leszel okosabb ha valaki megmondja.
2012. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok köszi :-)
2012. jan. 11. 07:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Form tökéletesen elegendő erre a célra. Nem kell bonyolítani XAML-al ( WPF ).
2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!