Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A nagy számítógépes játékokat...

A nagy számítógépes játékokat milyen gépeken programozzák? Valami csúcsmodern szörnyetegeken, vagy a hozzám hasonló analfabéták által ismert gépeken? A The West című játék min fut, hogy működik (hardver, szoftver)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdés elég egyszerű, de én full analfabéta vagyok e témában, és érdekelne a dolog.

2012. máj. 3. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy milyen képzettségű emberek állnak neki ilyen munkának? Van olyan ember, aki egyedül is össze tudná rakni (sok-sok év, akár tized alatt) vagy mindenképp több fős csapat kell, amiben mindenki ért egy dologhoz, de persze átlátja az egész rendszert, csak ő éppen azt (teszem azt grafika) a feladatot tudja megcsinálni?
2012. máj. 3. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális PC-n természetesen. De több 100 ember dolgozik rajta. Hangmérnökök, programozók, modellezők, stb.
2012. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2012. máj. 3. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én például egyedül csináltam már játékot. Olyan volt mint a BiteFight. Kb. 2 hónapot tartott, aztán kékhalál elvitte. De megmaradtam a sok-sok tapasztalattal :)
2012. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetséges egyedül (vagy pár haverral) is, de azok többnyire kis flash/mobiljátékok. a nagy címeken gyakran több 100 ember dolgozik
2012. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!