Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet ingyen megtanulni...

Hogy lehet ingyen megtanulni a C nyelvet (teljesen, vagy majdnem teljesen)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Google és youtube a barátod.1000 és 1000 C oktató videó van szerte az interneten, és ingyenesen, de ha komolyan akarsz foglalkozni vele ahhoz nem elég az internetről összeszedett tudás, hanem oda már kell egy kis pénz.
2012. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezd ezekkel, és utána még sok infót, leírást találsz, ha tudod, konkrétan mit keresel.

[link]


Ez is olvasható, online. (Legalábbis a nagy része, ha jól látom.)

[link]

2012. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisbeethowen válasza:
Szerezd be a "Együtt könnyebb a programozás C" könyvet kb 2000 Ft
2012. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nyelvet igazából nem lehet teljesen vagy majdnem teljesen megtanulni. :)


Amúgy más is kérdezte már, hogy hol talál jó anyagokat C-hez, szóval nézz körül itt is, meg mindenfelé a neten. Van minden. A suli (fősuli, egyetem, OKJ, stb.) persze más kérdés, de az nem ingyenes.

2012. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Srapnel ***** válasza:
Lehet, váratlanul fog érni, de egy nagyobb (városi) könyvtárba elmész, tuti találsz C könyvet, amit kikölcsönözhetsz. Azért vagyok biztos benne, mert 15 éve is volt. Tudom, mert magam is kölcsönöztem. De ha mégsincs és Budapesten laksz, akkor bemész a Műegyetem nagykönyvtárába, beíratkozol (személyi kell hozzá csak) és ott a számítógépes rendszerben megkeresheted és kikérheted. Nem tudom, mennyi egy évre a tagság, de szerintem az a "majdnem teljesen" kategóriája.
2012. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!