Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan csináljak batch file-ba...

Hogyan csináljak batch file-ba bejelentkezést /log in?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Abban leginkább sehogy!
2012. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bunkó vagy
2012. jún. 9. 06:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért is?

Választ adtam a kérdésre.


A batch nem erre való és ilyet csak NAGYON SOK sz*pás árán lehet csinálni, tehát abban leginkább sehogy sem fogod tudni megoldani.

Ha leírtad volna, hogy mit szeretnél, akkor kaptál volna több segítséget is, de ennyire ez tökéletesen elég válasz volt.


Szóval ki is a bunkó?

2012. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Palotás Imre ***** válasza:
59%
Torma, Te tudod egyáltalán, hogy mi az a batch file? Mert, ha igen, akkor talán nem kérdeznél ilyesmit, és nem bunkóznád le a válaszolót.
2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én régen anno a win95-ös korszakban csináltam. Az autoexec.bat-ba beírtam egy sort hogy indítson el egy qbasic fájt, ami kért egy jelszót, és csak azután engedett tovább.
2012. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SCHEIßEGAL válasza:

Szerintem hülyeség batch-al foglalkozni. Az igaz hogy gyorsan össze lehet dobni egyszerű dolgokat, de ha az ember már valami komolyabb dolgot akar akkor érdemes egy programnyelvnek nekiállni. Pl: C


Másrészt a login program batch-ban azért ökörség mert a forrásból kiolvasható a jelszó.

2012. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!