Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Két Windowsom volt a gépen!...

Két Windowsom volt a gépen! Az egyiket újratelepítettem, de mostmár nem bootolja csak az új XP-t. Hogyan hozzam vissza a régit?

Figyelt kérdés

Újratelepítés után még megvolt mind a kettő, csak amikor a drivereket raktam rá egyszercsak elment a másikról a bootolás.

A Start>Vezérlőpult>Rendszer>Speciális>Indítás és helyreállítás>beállításoknál is csak az egyik Xp-t látja, hogy hozhatnám vissza hogy újra tudjak választani a két op. rendsz. között?

Eddig a másik jól működött!


2009. júl. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerkeszd a boot.ini fájlt, és add meg a második windows elérési útját (vagy mappáját) neki.
2009. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erregondoltam én is, de nem igazán értek az ilyen szerkesztéshez, valami konkrétabbat nem tudnátok?


[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect


Jelenleg ez van benne, mit kellene megváltoztatnom?

2009. júl. 7. 21:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké megyen ez, köszi!
2009. júl. 7. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leirod hova volt feltelepítve a másik windows talán valaki tud segíteni.
2009. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!