Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik jobb c++ -ra? És...

Melyik jobb c++ -ra? És ingyenes az express változat?

Figyelt kérdés

Eclipse vagy visual studio.

Nagyobb projektre.

Nem szeretnék notepad++ -al dolgozni.


Ezeket a libeket fogom használni.

SFML,clanlib,OpenGL,talán Box2D is.


A visual studiónak is van c++ os express változata és az eclipsének is van c++ os verziója,melyik jobb szerintetek nagy projektre.


ingyenes mindkettő kereskedelmi célra ha jól tudom.

De a visual studióba nem vagyok biztos erősítse meg valaki.


Kösz a válaszokat és zöld kezezek is.


2012. szept. 5. 05:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Eclipse-et JAVA fejlesztésre használtam. a Visual Studio-t C#, ill. néha C++-ra használom.

Személyes véleményem az, h. a Visual Studio fényévekkel jobb, mint az Eclipse(sőt, a legjobb IDE jelenleg a világon), bár állítólag az Eclipse-t is be lehet konfigurálni úgy, hogy többet tudjon, mint egy notepad, de nekem nem volt kedvem bajlódni vele.


A kérdés második részéhez annyit, hogy jól tudod: a Visual Studio Express változata bármilyen célra ingyenes, tehát amit azzal fejlesztesz, nyugodtan eladhatod, nem kerül neked semmibe.

2012. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!