Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy Programozónak mi a feladata?

Egy Programozónak mi a feladata?

Figyelt kérdés
Mit csinál valójában ,mert láttam ,olyan állásokat is ,hogy Adatbázis fejlesztő meg c++ nyelv micsoda ezekkel mit csinál mekkora ész kell ehhez?
2012. szept. 15. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Programokat ír. Vannak egyszerűbbek, amik tökéletes számokat keresnek, vannak bonyolultabbak, mint pl. a Skype, és a még bonyolultabbak, én ide a játékoka és az oprendszereket sorolnám. A C++ egy programozási nyelv. Ami az észt illeti, engem egész okosnak neveznek, de ezt pl. nem is tudom, és nem is akarom megtanulni.
2012. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle terület van a programozásban is.


Elég sok ész kell hozzá azért, ha az ember nem csak kódolni akar folyamatosan egy cégnél.

Az állásoknál általában le szokták írni, hogy mire keresnek embert, ahhoz kell érteni.

Most részletekbe nem igazán mennék bele, mivel ez egy baromi szerteágazó terület.


Egy biztos, megfelelő képzés nélkül baromi nehéz programozóként érvényesülni.

(Most gondolom jönni fog pár ember, hogy kell a fenének a képzés, otthon is meg lehet tanulni... Meg lehet, de bármennyit görnyed otthon valaki vele, baromi sok dolog ki fog maradni, ami esetenként kellhet egy munkánál.)

2012. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy ész kell hozzá. És a programozó problémákat old meg, leggyakrabban számítógép segítségével, illetve újra hasznosítható megoldásokat fejleszt ki, megkönnyítve ezzel mások munkáját. A programozó gyakran áll mérnöki feladatkörben egy cég foglalkoztatásában, illetve más területen, vagy lehet önfoglalkoztató is.
2013. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!