Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SAP ABAP programozás megéri?

SAP ABAP programozás megéri?

Figyelt kérdés

Idén sikerült felvennem a kurzust végre egyetemen, de az első kurzus ismertető után nem ájultam el tőle. Kb egy fos programozási nyelvnek lett leírva, amivel jól lehet keresni. Bár az elhangzott kezdő fizetések szerintem egyáltalán nem kiemelkedők informatikai területen.


Valakinek van tapasztalata ezzel a témával kapcsolatban?


2013. febr. 6. 14:54
 1/5 iostream ***** válasza:
25%
Hát, nekem csak annyi, hogy ugyanígy voltam én is vele. Felvettem, rájöttem, hogy ez ilyen yuppi k*csög dolog, nem igazi programozás, mesterségesen van fenntartva az értéke, úgyhogy le is adtam.
2013. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre úgy néz ki én is le fogom adni, pedig kb küzdeni kellett a helyekért.
2013. febr. 6. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
PTE TTK?
2013. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. febr. 7. 22:48
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom miért pontoztátok le az elsőt. Van igazság a hozzászólásában, még így egy évtizeddel később is. Szintén PTE TTK-s vagyok.
máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!