Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az a feladatom, hogy készítsek...

Az a feladatom, hogy készítsek egy 3x3-as bűvös kockát C programozási nyelven. Minden sornak és oszlopnak a bennük szereplő számok értékének ugyanannyinak kell lenni. Sokat próbálkoztam, hogy tudnám ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 16:19
 1/7 iostream ***** válasza:
0%
Visszalépéses keresés.
2013. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így elég értelmetlen, nem igazán derül ki belőle, hogy mit szeretnél csinálni.
2013. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iostream ***** válasza:
0%
Hogyne derülne ki: [link]
2013. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Iostream, látom te se sokat voltál matematika órán. Amit te linkeltél az a bűvös négyzet. A kérdező bűvös kockát írt (más néven Rubik kocka). Első körben azt javaslom rágd át magad ezeken az alapvető fogalmakon. Mindennek fényében azt hiszem érthető az előző hozzászólásom.
2013. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 iostream ***** válasza:
0%
Igen, a kockán én is fennakadtam kicsit, de a 3x3 és az, hogy sort és oszlopot írt arra utalt, hogy két dimenzióban gondolkodik.
2013. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:D dejo

Ez nekem egy konferecnia temam volt mar 3-4 eve :D

Elso komolyabb matematika programom

Nem nehez, csak egy ket szabalyt kell keresni hogyan csinald

UI. Pascalban talan elo tudom szedni a programot, C-ben eselytelen :D

2013. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Angol

2013. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!