Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Gta vice city menupontjat...

Huzina kérdése:

Gta vice city menupontjat hogy irhatom at az 1 re gondolok hogy start azt atirnam start:Knight Rider mer beraktam hoza egy Knight Rider modot ez lene az elso kerdese a masodik hogy cserelhetek multy vice city be sknit?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt miért programozáshoz kellett? -.-"
2013. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Surgosen kell tudja valaki a valaszt?
2013. ápr. 20. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Text editort keress. És szerkeszd vele a nyelvi fájlt.
2013. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Probaltam es nem megy

:D

2013. ápr. 20. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezeket próbáltad már?

GXT editor: [link]

Menu editor: [link]

2013. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem,de nem tom hogy ke oket hasznalni :D
2013. ápr. 21. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál gyökér, legózz inkább, az neked való.
2013. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valaki meg csinalja? ha igen kuld at skypen nevem : huzina.patrik1
2013. ápr. 21. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Te miért nem próbálod meg? Miért állsz meg ott, hogy "á én nem tudom ezeket használni"? Miért nem teszel az ügy érdekében? Ha mindenhez így állsz hozzá, komoly gondjaid lesznek később, és nem a virtuális GTA életben. És ez nem beszólás.


Egyáltalán nem bonyolult dolog, főleg, hogy a feladat oroszlánrészét már valaki megcsinálta neked/helyetted: megírta hozzá a programot (lásd: két linkem feljebb). Neked 10-nél több kattintásodba nem kerül.


Annak a szóba jövő 3-5 angol szónak utána lehet nézni szótárban, ha ez lenne a baj. De az "open" vagy "load" és a "save" már csak ismerős. :)

2013. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!