Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Objektumorientált programozás...

Objektumorientált programozás pythonnal, de hogyan?

Figyelt kérdés
A másik, letöltöttem a python -t az eredeti weblapról, de csak egy DOS ablak jön be. Ez lenne maga a python fordító, vagy van másik? Letöltöttem a Notepad++ -t, az jó erre a célra? Másik kérdésem: Ti honnan tanultatok meg pythonnal programozni? Nézelődtem több helyről, de még nem merültem el bennük, lehet ezért nem értem őket, csak azért kérdem, mert lehet ismertek olyan helyet ahol könnyen lehet tanulni.

2013. máj. 11. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

08435.pdf letöltés ezt töltsd le ebből tanulhatsz

[link]

[link]

2013. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

WinPython-32bit-2.7.3.3

Ezzel egyből tudsz boldogulni

2013. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
64 - es op. rendszerem van. a 3.3.1 -es akkor nem jó ? mert annál jön ki a fenti hiba.
2013. máj. 11. 20:26
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem eleve a Windowst felejtsd el.
2013. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
igen? hogy hogy ?
2013. máj. 11. 20:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Az előző azt akarja mondani, hogy kényelmesebb, ha Linuxon próbálkozol vele. Egyébként próbáltál már abba az ablakba írni?
2013. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen, kényelmesebb Linuxszal próbálkozni a Python esetében, és egyébként egy klassz élmény is. Ha pozitívan közelíted meg, akkor rájössz, hogy sokkal klasszabb mint a Windows. Ráadásul ingyen van, szóval kész nyereség. :) Míg Windowson a Python egy viszonylag ritkán használt nyelv, addig Linuxon egy egész ökoszisztéma épül rá, tehát mindenképp kényelmesebb Linuxon fejleszteni. Próbáld ki az ingyenes Geany nevű kódszerkesztőt, tetszeni fog. :)
2013. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3.x -hez azért lényegesen kevesebb doksi van mint 2.x -hez :(
2013. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A 2.6-os verziót is érdemes megtanulni, nem csak a 3-mast, mert sok helyen még nem tértek át a 3-mas verzióra (költséges lenne portolni a programokat), tehát mindkét verzió aktív használatban van még. A 3.x-es verziókhoz is van elegendő dokumentáció, a hivatalos weboldalon. A Dive Into Python 3 pedig bemutatja a Python 3-at, egy Python 2 programozó számára.
2013. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
írtam már abba az ablakba, csak nem értem, hogy ha valami grafikus dolgot készítek, pl. egy snake nevű játékot, akkor maga az utasítások és a játék is egy azon ablakban lesz? És akkor hogy csinálok .exe -t ?
2013. máj. 12. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!