Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java programozásban grafikus...

Java programozásban grafikus kezelőfelületen adatbevitelt kellene csinálni, hogyan kell ezt?

Figyelt kérdés
Van egy panelem ahova meg van adva 3 címke(én erre írtam rá hogy név,szemigszám,írányszám),3db. szövegmező amivel alap tagi adatokat (név, szemigszám,írányítószám) kell bevinni. illetve egy doboz rész amibe a tagokat majd ki lehet listázni, és 3gomb(új,módosít,töröl) aminek működnie kell.a gondom az hogy beszűrni betudtam a gombokat,címkéket,sövegmezőt,és panelt, illetve a gomboknál betudtam állítani hogy kattintásra működjön.de hogyan kell megcsinálni azt hogy grafikus előnézetben betudjak vinni tagokat,tudjak módosítani,adatot törölni?

#törlés #Java #grafikus panel #adat bevitel
2014. máj. 28. 19:51
 1/1 Tengor ***** válasza:

Netbeans?

A vezérlők működését le kell programozni. Meg kell mondani, hogy ha megnyomod a gombot milyen függvény fusson le és az mit csináljon.

Kulcsszavak: java swing

2014. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!