Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » VB. Net load database vagy képek?

Makker bolha kérdése:

VB. Net load database vagy képek?

Figyelt kérdés

Nekem valami ojasmi kellene h amikor elindul a progim akkor betölti a databázist vagy valami képet.


Ha pl. van egy játékom és szintekre megy. VAgy 20 szinten és csinálok egy update et akkor a databázist nem torli csak az exet és a másikat oda helyezi. Vagy ha van egy wellcome os zene ami mond valamit akkor ezt betolti maganak de ha valakinek más zene kell akkor csak azt a zene torli amit kloadol es odateszi a sajat zenejet ugyan azon a neven mint pl. a counter-strike alapzene....


Ha értitek akkor kérlek benneteket segítsetek nekem, köszike előre is ! :)



#letöltés #Visual Basic #Database #load image #load database
2014. jún. 22. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs segíteni akarok de ez nem tiszta . Szóval te egy moddolható programot akarsz csinálni mert annál nincs is egyszerűbb. Legálább is én ezt fogtam fel :\
2014. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem az a pláne hogy ha beimportálsz egy databázist az oké de ha a programot pl. teszek bele valami újat akkor és más letölti a databázis megmarad de ugyebárt teljesen új! Mivel egy beimportált. Mint a farming simulator -ban (Ez jó példa)

Ott van az xml -fájl amit mindíg beolvas és az szerint van minden adat (Pénz .....) -na ezt egy databázisal is meglehetne vagy csak xml ?

2014. aug. 6. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval hogy internetről frissítse magát?
2014. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hanem figyu:


Van program és egy databázis ami a Dokumentumok/valami -ben található!

Na ha bekapcsol a program ezt a databázist beolvasná. Minden adatot ami a databázisban van!

2014. aug. 7. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Adatbázis alatt ilyen mysql-renszert értesz ?
2014. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendes adatbázost "OFFline" -amit a microsoft acess -al lehet készíteni például. És ezt akarom beolvastatni a progival! Mint pl. van egy txt -fájl abban van egy szöveg na és ezt az elején betölti.
2014. aug. 12. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs hogy későn írok .

Ez egyszerű simpla fájlkezelés . Ha ezzel van gond akkor ird le mi nem világos .

2014. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hat ha bedobok 1 openfiledialog -ot meg 1 textbox -ot ajol pl. megjelenik


A kódoknál adig jutok hogy megnyitom a openfiledialog -ot :)

De nekem az is kell hogy a databazisnál a pl. level az a level label -nél jelenik meg vagy az xp az xp label -nél érted?


Vagy a képnél is ez van. Van egy kép pl. dokumentumoknál keres egy kép1 nevü képet. Ezt azért így akarom mert ha valakinek nem jó az a kép ami original csak egy másik épet felülír azzal a nével és márt azt olvasa be a progi (ha érted mire gondolok)

2014. aug. 14. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs de nem tudok segíteni . Egyszerűen érthetetlenül fogalmazól.nem akarlak megbántani de amit eddig leirtál abból alig jütottam valamire.Amúgy hány éves vagy ?
2014. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!