Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Grafikus felület programozásáh...

Grafikus felület programozásához lenne szükségem compilerre, c/c++ nyelvhez. A Visual studio nem megy a gépemen, folyton hibákat ír. Windows xp-re kéne. Köszönöm?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Több részlet kéne szerintem.


1. Milyen hibát ír ki a Visual Studio? Hátha meg tudjuk oldani...


2. "Grafikus felület programozásához lenne szükségem compilerre, c/c++ nyelvhez."

Ha nem tévedek a C sem és a C++ sem tartalmaz ilyen libeket "gyárilag". Mi az egyetem pl. Qt-t használtunk Linux alatt. Az van Windows-ra is, csak asszem komplikáltabb beüzemelni...

Tehát tudni kéne, hogy milyen könyvtárakkal (libekkel) dolgozol...


Ha csak sima C/C++ fordítót keresel, akkor ott van pl. a MinGW, én azt használtam...

2014. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mik azok a hibaüzenetek? Nem azoknak az okait kellene megkeresni inkább?
2014. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyanítom az a hibaüzenet, hogy a VS2012-VS2013 XP már nem indul, csak Vista vagy újabb oprendszeren.


A megoldás meg az kérdező, hogy töltsd le a VS2008-at ( különféle oldalakon még megtalálod) és használd azt, ha valóban a fenti a probléma :)

2014. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!