Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Olyan ingyenes oldalt, vagy...

Olyan ingyenes oldalt, vagy oktatóanyagot keresek, ami az alapoktól elmagyaráz mindent C nyelvből, teljesen kezdő szinttől indul és el lehet jutni vele valameddig. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Google-t tudom használni, de személyes tapasztalatok érdekelnének.

Bármi érdekelne, doksi, weboldal. Angol és magyar nyelven.

[link]

Ezt ismerem.

Bizonyos programok forráskódjainak olvasása nem mindig segít a programozási nyelv megértésében...

Pascal-t elég jól megtanultam, de a C-t nem sikerült soha megértenem, de még nem adtam fel a reményt.



2014. szept. 5. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Könyvek is érdekelnének hogy azok mennyire hasznosak, nagyon elterjedtek a "tanuljuk meg a ... nyelvet 24 óra alatt" könyvek...
2014. szept. 5. 14:33
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Az aljánál van letölthető jegyzet.

2014. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:
Személyes tapasztalat alapján először a Delphi-t javasolnám - mivel Pascal-t tanultál - és közben vagy utána a C++-t mivel elég sok közös függvényük van és a Delphi 7 helpje is hozza azokat, így könnyebben megérhető.
2014. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!