Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Videó beillesztés php-val...

Videó beillesztés php-val localhost-on! "Nincs támogatott formátumú vagy MIME-típusú videó. " Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

<video width="320" height="240" controlst="controls">


<source src="filmek/HD/amerika.kapitany.es.a.tel.katonaja/video.mp4" type="video/mp4"/>


</video>


Kerestem mindenhol, találtam néhány "megoldást" de nállam semmi sem müködött!

Valami ötlet?


2014. szept. 5. 22:28
 1/6 uno20001 ***** válasza:
Ott van a videó a helyén? Helyes az elérési út?
2014. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen!
2014. szept. 5. 23:02
 3/6 ejbenjaro ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Ezt a hibaüzenetet mi küldi, a php script, vagy a böngésző?
2014. szept. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Drone007 ***** válasza:

Először is próbálj ki egy egyszerűbb videót, rakd ki a gyökérbe, és linkeld úgy. Ez megmutatja, hogy a script a hibás, vagy az elérési út.

Ha ez megy, egyszerűsítsd az elérési utat (pontokat hanyagold a mappákban, legyen mind kisbetűs, ...

Ha így nem megy, akkor tedd elé a konkrét fájlelérési út gyökerét: $_SERVER['DOCUMENT_ROOT']."/filmek/hd/..."

2014. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mozilla, és a böngésző dobja a hibaüzenetet!

Nem tudok mit csinálni neki... Már minden mást befejeztem, még csak ez van hátra és kezdhetném a phpzást... :/

2014. szept. 6. 19:26
 6/6 ejbenjaro ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fájl, kiterjesztésével ellentétben, mégsem mp4?
2014. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!