Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerver (bot) és kliens...

Szerver (bot) és kliens segitség kell nem jövök rá hogyan lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy emberrel aki egy bizonyos összegért elárulná a titkot. A titok az hogy van a steam onnan itemekkel lehet fogadni D2l-en (Dota 2 loungen). Ahhoz hogy felrakd oda az itemed addol egy bot. Miután a bot átvette az itemet nem kaphatod vissza a mecs végéig. Na elvileg ez az ember vissza tudja szerezni az itemeket még mecsközben egy egyszerü parancsal..... ezt ugy magyarázta el hogy én vagyok a kliens a bot a szerver a kliens a szerver által megadott kodott vissza küldi pl 01110 és akkor reagál és ö tudja hogy mi a kodja hogy visszaadja a cuccokat ezt elküldjük neki jegyzet tömbe az én nevembe.....................................

ilyen lehetséges és hogyan tudnám megcsinálni?

(ha kell elküldöm az emberrel történ egész beszélgetést



2014. okt. 7. 12:01
 1/7 Tengor ***** válasza:
Csalnál és még csak nem is szánsz rá egy kis aprót? Ne legyél már ennyire spór, de tényleg!
2014. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igy is adom neki a pénzt más miatt nem kell aggódni és az se kevés
2014. okt. 7. 13:09
 3/7 Tengor ***** válasza:
Akkor meg ne hagyd, hogy a pénzedért csak fél munkát végezzen!
2014. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de te tudod a mgefejtést?
2014. okt. 7. 13:28
 5/7 Tengor ***** válasza:
Nem, nem is foglalkoztat különösebben a kérdés.
2014. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ilyet csinálni, főleg a Steamen.Ha lehetne, akkor mindenki ezt csinálná.Nagy valószínűséggel le akar húzni az emberke.
2014. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.. éppen ezért kérdeztem
2014. okt. 9. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!