Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valakit érdekel egy ötlet...

Valakit érdekel egy ötlet amivel rengeteget tudna keresni? (android app)

Figyelt kérdés

szóval az ötletem az hogy mivel rengeteg ember cigizik aki le akar szokni ezért nekik kéne egy app ami lényegében egy leszoktató terápia lenne persze minden usernél egyéni terápia a lóvé úgy jönne hogy a terápia közben egyszer kb 5€-t fizetni kéne ahhoz hogy sikeresen befejezõdjön!

ez az app éjjel nappal futna. a terápia elején egy kérdõívet kell kitölteni 50kérdésbõl az userrel kapcsolatban kávézik e? iszik e alkoholt ha igen milyen gyakran,milyen jellegü munkája van stb..? és a terápia abból állna hogy pl. ma ne igyon kávét de cigizhet. és este megkérdezi milyen érzés volt nem kávézni és ezalapján eldönti hogy holnap mikor hányszor cigizhet stb.. napkzben néha megkérdezi hogyérzi magát. szóval a lényeg annyi hogy ha van is valóság alapja ennek a leszoktatásnak az minimális. ez agykontroll alapú lenne ha az app azt üzeni hogy jó úton halafdsz stb. akkor azt el is fogja hinni. viszont a terápia után ugyanúgy fog cigizni de tök poén lenne ha az emberek a mindennapjaikat egy programsor határozná meg és ezáltal szenvednének vagy éreznék jobban magukat! ti mit gondoltok errõl?


2014. okt. 19. 06:30
1 2 3
 1/26 tabaki ***** válasza:
Valami ötletet említettél, az mikor következik?
2014. okt. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
szórakozol?
2014. okt. 19. 06:47
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem nyerő :)

Az alapötlet nem rossz, de a kivitelezés.....

Dolgozd ki jobban, hátha :D

2014. okt. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
felesleges jönni ezekkel a hülyeségekkel h. nem nyerõ hol az ötlet... ezt én nektek adom ajándek aki kapja marja jól tudja akinek vsn kis érzéke ehhez az ebbõl nagyonsok lóvét tud kihozni belõle.
2014. okt. 19. 07:05
 5/26 uno20001 ***** válasza:
Te már csak tudod...
2014. okt. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha én rá akarok gyújtani, akkor rágyújtok. Még akkor is ha telefonomnak más a véleménye. Úgy vágnám a falhoz ha nekem beledumálna, hogy csak úgy nyekkenne.
2014. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 tabaki ***** válasza:

Én is mondok egy hasonló gyöngyszemet: Az app indításakor egy bibircsókos ember jelenne meg a képernyőn, és orrhangon elkezdené olvasni a piszkecsomagolás szabványainak szanszkrit fordítását. Ennek félóránként 25€ lenne az ára, és nem lehetne kikapcsolni. Az évszázad ötlete!


Tessék, a tied, vidd, legyél belőle multimilliárdos.

2014. okt. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
úgynéz ki tévedtem mégsem tudna ezzel akárki meggazdagodni mert hidd el hogy ha a telefon aztmondja nem gyújthatsz rá akkor nem fogsz. ez annak a következménye hogy az elején a kérdõívben személyes dolgokat osztottál meg az appal ezért bízol benne hogy segít mint egy barát és egy barátot nem vágunk a falhoz hogy csak úgy nyekkenne... ez pszichológia gyerekek pszichológia.
2014. okt. 19. 07:44
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

1, neked piszkosul kéne néhány létező barát

2, létezik a kényszerített leállítás opció

3, play-en van sok egyéb INGYENES app már erre, még jobbak is, amik egyéb felhazsnálók szokásait is rögzítik

4, nekem egy telefon rohadtul nem parancsol, és alapvetően másnak se

5, mi van ha lemerül, ha éppen játszok rajta stb.


Szóval ja, ez az "ötlet" már akkor hülyeség volt mikor megfogant.

2014. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ez egy szellemi kútmérgezés
2014. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!