Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki elolvasta a Tutorialspoint...

Aki elolvasta a Tutorialspoint Java leckéjét és meg is értette ami benne volt az elmondhatja magáról hogy tud java-ban programozni?

Figyelt kérdés
mit ajánlanátok egy ilyen egyénnek hogy a java-ban szintet léphessen? milyen könyvet?
2015. jan. 19. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te gyakorlod is a Javát, vagy csak elméletben tudsz programozni? Ha csak elméletben, akkor ajánlom, hogy gyakorolj még.
2015. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem mondhatja el magáról :) Attól, hogy valaki elolvassa és megérti, lehet hogy önállóan egy egyszerű programot se tud megírni. Olyan ez mint pl. az angol tanulás, ahol megtanulhatod a nyelvtani szabályokat és a szavakat, de ha nem gyakorlod a beszélgetést, akkor bajban leszel, mikor meg kell szólalni
2015. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
olvasás != programozás
2015. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az biztos mert az elmélet megvan de a gyakorlat nincs azaz a típus egyenlő de az érték nem akinek nincs meg az elmélet annak !== na mennyire vagyok okos?
2015. jan. 19. 21:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Taps. Java-ban nincs !== operátor, szóval továbbra is igaz, hogy gyakorlás nélkül nullát ér az olvasás.
2015. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
akkor javascript nemmindegy? ugyanaz
2015. jan. 19. 22:13
 7/18 SimkoL ***** válasza:

Anno mikor a Pascal után áttértem a 'nagytestvérre' - Delphi - nem az 1106 oldalas fejlesztői kézikönyvvel kezdtem, hanem mindig komplikáltabb programokkal próbálkoztam. Ha megakadtam akkor jöhetett az utánanézés. Egyrészt gyakorlás közben jobban bevésődik, másrészt úgymond felesleges dolgokat miért tanuljak meg. Ma már az internet világában könnyű megtalálni egy függvényt úgy is ha körülírod angolul és az angolon itt nagy a hangsúly. Sok dolog rád ragad más kódjainak olvasása közben is, pl. olvasol egy keresett függvényről, valószínű más is lesz ott, valahol ez elraktározódik a fejedben.

Végül is száz szónak is egy a vége gyakorolni, gyakorolni.

2015. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 SimkoL ***** válasza:
Szerintem JS-ben sincs !==
2015. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs még ágyban a helyed Pistike?
2015. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8: JS-ben speciel van !==

#6: Viszont a Java és a JavaScript baromira nem ugyanaz.

2015. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!