Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Adobe ActionScript 3. 0-ban...

Adobe ActionScript 3. 0-ban szeretnék megtanulni programozni, milyen segédanyagot ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés
ActionScript 3.0 Adobe Flash Professional alkalmazásához c. könyvet néztem ki hozzá, de nem tudom, hogy ebből teljesen szűz tudással meg tudok-e normálisan tanulni flashben programozni, és egyáltalán a flash-t mint programot megtanulni? Vagy esetleg van rá valami más ajánlásotok?

2015. ápr. 21. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

flasht minek? halott


legalábbis ha webre akarsz vele csinálni valamit, akkor felejtsd el, ott a html5 canvas, amihez javascriptet tanulj.


de ha másra kéne, mondjuk youtube videónak egy animáció, akkor nem tudom, hogy mi a használatos.

2015. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
éééértem. szóval halott dolog. egyébként webhez akarok tanulni, de akkor ezek szerint a javascript jobb megoldás. Ahhoz esetleg van valamilyen ötleted, hogy azt milyen könyvből, vagy hol tudnám megtanulni? :)
2015. ápr. 21. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A flash halott.

Ne akard megtanulni.

2015. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőleg magyar segédanyaggal szeretnék megtanulni. Értem az angol nyelvet is, de anyanyelven azért mégis jobban meg lehetne tanulni.
2015. ápr. 21. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
HTML + CSS már nagyon megy?
2015. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Flash sem halott mindenben. Reklámokat például nagyon gyorsan lehet benne csinálni, de egyszerű játékokat is vagy mondjuk egy jó intrót egy weboldalra. Nem értem miért kell teljesen lebeszélni... Nyilván nem éri meg évekig ezt tanulni, de az alapokat gyorsan meglehet és az elég ahhoz amihez kell is a flash manapság...
2015. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Sajnos nagyon alap szinten ismerem csak őket. :(


4. válaszoló.

Köszönöm a tájékoztatást. :)

2015. ápr. 21. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:

De most mi a cél akkor?

Mit akarsz kezdeni a JS-sel.

2015. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most elsősorban mini játékokat akarok készíteni. úgy mint kvíz játék, akasztófa, stb..(természetesen webes felületre). és így az sem árt, ha értek a webes programozáshoz is, ha esetleg weblapot kell készítenem a jövőben.
2015. ápr. 21. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!