Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A lenti képen levő képernyőkép...

A lenti képen levő képernyőképet milyen programnyelven készítették? Annyit lehet tudni róla hogy böngészőben fut a program. Java vagy dotNet? Esetleg sima php jquery? Ha valaki hasonló felépítést ismer talán felismeri és tud nekem segíteni.

Figyelt kérdés
[link]

#Java #.ne #t jquery
2015. máj. 12. 22:13
 1/7 Drone007 ***** válasza:
Ebből nem derül ki, de a forrásból sem valószínű. Ha böngészőben fut, akkor nyilván html és css a megjelenítő felület, de a generáló backend (valószínűsíthetően dinamikus tartalom miatt) szinte bármi lehet. Php, asp.net, python, delphi, szimpla javascript, sőt akár java vagy c++ is. Ezek bármelyikével elkészíthető egy ilyen működő felület. Csak a készítő tudná megmondani, hogy mit használt.
2015. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, ilyen vezérlőket és különféle skineket mindenhol lehet találni.
2015. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A képernyőkép alapján a Google képkeresőjével megtaláltam a céget is: [link]

További képernyőképek alapján - például az alábbi: [link] wp-content/uploads/bej%C3%B6v%C5%91-sz%C3%A1ml%C3%A1k-utal%C3%A1si-list%C3%A1ja.png - illetve a leírásukból úgy néz ki, ez egy online, webböngészőből futtatható alkalmazás.


A kliensoldal - a bejelentkezőoldal ( [link] ) alapján - HTML5, CSS, Javascript (az ExtJS keretrendszert - [link] - használják); a szerveroldal, meg a fejlécek alapján minimum PHP (ezen kívül persze még használnak mást is).

2015. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Nekem nagyon java-snak tűnt a felület.

2015. máj. 13. 12:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekelt mert tetszik a keretrendszer megnéztem amit írtál és tényleg hasonló framework sok hasznos funkcióval. Lehet ebbe beletanulok
2015. máj. 13. 12:22
 6/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket róla. Itt azt írják hogy A megjelenítési rendszer Java technológiával készült, a webes szabványokat követve. Ez mit jelenthet pontosan? Azt amit utolsó válaszoló írt vagy mást. Java technológia alatt mit érthet?


[link]

2015. máj. 13. 15:00
 7/7 Drone007 ***** válasza:

"Ez mit jelenthet pontosan?"

Ez nagyjából annyit amennyit értesz belőle: parasztvakítás, angolul bullshit. A technológia annyira előrehaladott, hogy az oldalfelépítést táblázatokkal oldják meg. Gratulálok.


Elég valószínű, hogy valamilyen asp.net vagy dotNetes desktop szofvert írtak hozzá, és az publikálja az oldalt valamilyen formában, de amennyire csillivilli annyira elmaradott is. Már nagyon jó ideje html5 alapon kéne publikálni mindent, a letisztultság meg van vagy 5 éves szintű. Ma már egészen más a trend és a követendő irány.

Lehet, hogy maga a szofver működése kiválló, de vennél te egy olyan iphone 7-et, ami úgy néz ki mint egy 10 éves nokia? Szerintem nem...

2015. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!