Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha nincs a telefonban USB...

Ha nincs a telefonban USB menü, vagy usb kapcsolat, akkor nem is lehet csatlakoztatni a számítógéppel adatátvitel céljából?

Figyelt kérdés
Kaptam hozzá USB kábelt is,de ha csatlakoztatom egy portba,akkor csak töltődik a telefon.Kínai klón a telefon.
2010. márc. 15. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Beállításokba se találsz valami olyasmit, hogy szinkronizálás a PC-vel? Ha nem, akkor 1000-1500 Ft körül lehet venni USB-s több az egyben memókártya olvasókat. Veszel egyet, memókarit beleteszed, ráteszed a dolgokat és kész is. Vagy Bluetooth adaptert, és BT-on keresztül küldöd el a dolgokat.
2010. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál!!

Még nem hallottam olyanról hogy memóriakártya olvasó.Mi is ez?

De semmit nem találtam a telóban,ami USB-re vagy pc-re vonatkozna.Csak UART setup-ot találtam,ami nem tudom mi,de csak arra kérdez hogy SIM1 vagy SIM2.

Már gondolkodtam BT adapteren,de az nem lenne túl lassú?Jobb lenne valami adatkábeles megoldás.De hogy működik ez a USB-s memókártya olvasó?

2010. márc. 15. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
A sim1/sim2 arra utal hogy két simkártyát lehet tenni a telefonodba. Az usb-vel kapcsolatban viszont nincs sok ötletem. nem kaptál hozzá cd-t? ha igen, akkor azt betéve eszközkezelőben megpróbálhatod megkerestetni a megfelelő drivert(ha a telefont bedugva sárga kérdőjel jelenik meg az usb-knél)
2010. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt a dobozban cd.Már probáltam hardver varázslót is.De semmi.Amikor bedugom az Usb-t annyit ír ki a teló hogy "charger connected" és csak azt látom hogy usb-n keresztül tölti a szg. a telefont.A gép nem jelzi hogy új hardver,vagy a sajátgépben sem jelenik meg új meghajtó sem.
2010. márc. 15. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoktuk úgy csinálni,hogy a telóból ki a memóriakártyát és rádugjuk a számítógépre ,rátesszük pl a zenéket,és megy vissza a memkari a telóba.
2010. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha kiveszem a teloból a memóriakártyát azt hogyan rakom rá a számítógépre?
2010. márc. 15. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, te agylény... az a memókari olvasó.


Van egy kis szerkezet, amin vannak nyilások, kiszeded a memókarit a telóból és beleteszed az olvasóba, felismeri, ráteszed a dolgokat és meg is vagy, mehet vissza a telóba a kártya.

2010. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy veszel egy memóriakártya olvasót, ami usb-s.
2010. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kipróbálom ezt az USB-s memóriakártyaolvasót!Remélem jó lesz!
2010. márc. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!