Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A "Tanuljuk meg a Visual C#...

A "Tanuljuk meg a Visual C# használatát 24 óra alatt" c. könyvből megh fogom érteni és haladó szinten tudom majd használni C#-ot?

Figyelt kérdés
Illetve, úgy általában, az ehhez hasonló gyorstalpaló könyvek kamatoztatható tudást adnak?
2010. ápr. 2. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2010. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szintaktikát megtanulhatod belőle, meg esetleg a objektumorientált programozás alapjait, habár nem ismerem a könyvet, de ez a véleményem. Haladó szinthez valami komolyabb kell.
2010. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A haladónak mondott szintű programozáshoz inkább gyakorlat kell már. Sokmindent meg tud tanítani egy könyv, de a logikát, hogy hogyan lesz egy feladatból program, azt nem igazán.
2010. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Haladó szinten biztosan nem (főleg nem 24 óra alatt). 2 éve tanulok emelten C#-ot, első év csak a console alkalmazásokkal telt, hogy a logikáját elsajátítsuk (meg mert a tanár nem a legjobb volt)

Ahhoz hogy haladó szintet elérd, kell valaki, aki jobb nálad, ez ösztönöz hogy utolérd a szintjét, illetve segítséget nyújthat ha nagyon elakadnál. Sok gyakorlás lesz mire "haladó szintű" leszel. (Szerintem. :)) Sok sikert.

2010. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A könyv címét, nem szó szerint kell venni. A "24 óra alatt" arra utal, h a könyvben, 24 téma van, nem arra, h kerek 24 óra alatt végzel vele.

Miután ezt tisztáztuk. Egy alapot kaphatsz tőle, és azután már tanulhatsz magadtól, de mint mondták, a gondolkozás módot NEM tanulhatod meg könyvből, és egyedül is nehezen.

Tapasztalataim, a PHP 24 óra alatt könyv olvasása után mondom, amivel nekem a PHP-t sikerült jól megtanulni, és MySQL használatát is. Nyilván, nem csak a könyv segítségével, mert neten is olvastam utána, és környezetemben tudok segítséghez fordulni, de 90%-ban a könyv tanított meg.

Én most tervezem ezen könyv olvasását :) sok sikert :)

2010. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!