Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van lehetőség egyetemistaként...

Van lehetőség egyetemistaként játékfejlesztő cégek munkálataiba betekinteni/segíteni?

Figyelt kérdés

Akár más egyetemisták csoportjára is kíváncsi lennék.

A diplomáig még van pár év, de már most el szeretnék kezdeni e tájon dolgozni, de egyedül nem igazán tudok sok mindent tenni, és jelenleg ötletem sincs ahhoz, hogy én szervezkedjek.

Van valamilyen oldal, ahol ilyen projekteket lehet megtekinteni, és akár csatlakozni/segíteni is lehet?


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. márc. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress open source projekteket. Miben tudnál egyáltalán segíteni?
2016. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából már futó projektbe elég nehéz lenne beszállni, de elég sok mindenhez értek. Unity-ben már sok mindent meg tudok csinálni, csak ötletem nincs.
2016. márc. 21. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

A unity nem egyenlő a játékfejesztéssel.

Én azt javaslom, hogy keress meg fejlesztőcsoportokat, amelyek free játékokat fejlesztenek. Örülni fognak neked és idővel rálátásod lehet az egész projectre. Megismered a fejlesztési módot, a belső szerveződést, a munkakiosztást és megtanulsz team-ben dolgozni. Ezen túl a játék stáblistájában is fel leszel tüntetve, ami jó, ismertebb játék esetén remek referencia.

2016. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a probléma eleve az, hogy ha tapasztaltabb emberekkel új projektbe kezdesz, akkor te így is úgy is azt fogod érezni, mintha már futó projektbe kezdenél (pörögnek a dolgok, a tempó nem egy emberhez van igazítva). Ha meg nem tapasztalt emberekkel kezdesz új projektbe, akkor annak nem sok jó vége lehet (gondolom azért érted mire gondolok).


Szóval ha tényleg érdekel, akkor nyugodtan próbálj meg csatlakozni egy futó open source projektbe, minden kezdet nehéz, de hát ilyen ez.

2016. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!