Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » MineCraft szerver hosting...

MineCraft szerver hosting becsapás?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy van-e olyan plugin, ami egy másik mappából további pluginokat tölt be, mert a server.pro hosting-on ha ingyen bérelek, akkor azon max 10 plugin lehet, de én többet szeretnék. Van-e olyan plugin amivel "be lehet csapni"?

2016. máj. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor biztos ha saját magadnak irod meg azt!

Vagy bérelj szervert pénzért vannak már eléggé olcso hostok is vagy futtasd te a szervered!

2016. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy most találtam atermos.com Kérlek egy pacsit :)
2016. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aternos.org Bocsi :)
2016. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezzel meg csak annyi lenne a gondom, hogy 5 percenként leáll.

A server.pro-n csak 1 órás volt az idő, de azt tudtam frissítgetni, és így ameddig frissítgetem, addig nem áll le.

De azért adtam egy pacsit :D

2016. máj. 8. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igerem hogy mukodni fog, de talan a ggserversnel tudsz az europai szervergeptermukbol is 24orara berelgetni ilyen teszt szervereket😄😄
2016. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott van hogy +20 min és arra klikkelve megtekintesz egy videót az +20 perc ha megnézed 100x pl akkor megy a szerver elég sokáig, de te is futtathatsz szervert a számítógépeden 1.vagyok Pacsit PLS
2016. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lyeeked válasza:

Van egy módszer , amivel át lehet verni a server.pro-t


1. Lépés:


Menj a File manager menüpontra és jelöld ki a plugins mappát


2. Lépés


A File managerben lévő menüpontok közül kattints a Rename gombra


3. Lépés

Nevezd át a plugins mappát valami másra pl: plugins1


4. Lépés

Ha megvolt az átnevezés, nyomj egy RESTARTOT!


5. Lépés

Ha ezzel is megvagy, menj vissza a file managerbe és látni fogod hogy a rendszer generált egy új plugins mappát mivel átnevezted az előzőt. (Amiben ugye a 10-nél több pluginod benne van)


6. Lépés

Most már csak annyi a dolgod hogy az újonnan létrejött üres plugins mappát törlöd, és az átnevezettet visszanevezed pluginsra, majd RELOADOLOD a szervert!


(ILYENKOR RESTARTOLNI NEM SZABAD, mert akkoer kezdheted az egészet előröl)



Még annyit hozzáfűznék hogy ennek annyi a hátránya, hogy minden újraindítás után el kell végezni ezt a műveletet.


Remélem tudtam segíteni! :)

2018. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7, ismerem ezt a módszert, de ez nem a legpraktikusabb. Bugos lehet egy-két plugin ha így töltjük be. A szerver is figyelmeztet, hogy ne reload-ot használjunk.
2018. aug. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!