Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell Java nyelven 50%-50%...

Hogy kell Java nyelven 50%-50% eséllyel fej/írás dobást szimulálni?

Figyelt kérdés
Programozó szakkörre járok, ahol annyiból áll a dolog, hogy kiválasztunk egy emelt szintű infó érettségit, és megpróbáljuk megoldani. Először kaptam önálló feladatot, amihez nagyjából hozzá se tudok kezdeni (második feladat amibe belekezdek egyáltalán, az elsőt tanárral együtt csináltam). Az első feladat értelmében szimulálni kell egy pénzfeldobást, ahol azonos esélye van a fejnek és az írásnak is. Valaki tudna segíteni? 2015. októberi a feladat, sehol nem találtam ilyen kódot, ami erre jó lenne Javában. Ha valaki esetleg tudna ilyet mutatni, és esetleg a többiben is segíteni, annak nagyon megköszönném!

2016. máj. 14. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


rosszul kerestél ha nem találtál semmit

2016. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rosszul, csak magyarul, most kivételesen, nem is értem magam :D köszönöm :)
2016. máj. 14. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Generàlsz egy randomizált szàmot nulla ès 2 kôzt majd megvizsgàlod,hogy egyenlô e eggyel ha igen fej ha nem ìràs ès kèsz.
2016. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!