Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Régi, Nem-okos telefonok...

Régi, Nem-okos telefonok operációs rendszerébe (jelenleg Samsung Bada) hogyan lehetne belépni, átírni, kedved szerint változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Samsung Bada OP rendszeres mobilom van, és ez már legalább egy 6 éves darab, nem használatra, hanem maketthez lenne rá szükségem, ahol a telefon a kivetítő részt képviselné. Tehát amire gondolok, az egy kb. 500 kbyte méretű (vagy valamivel nagyobb, nem vagyok biztos a számban) operációs "rendszerke" írása. Ha jól sejtem ez nem túl bonyolult.

2016. szept. 26. 20:29
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
83%

Linux kernelt használ és közzétették a forráskódját utólag, de szerintem irtó nagy munka lenne átírni benne a dolgokat.

Ilyen kivetítésre nem lenne elég egy sima java alkalmazás?

2016. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy JAVA, Stream -et megjelenítő alkalmazást javasolnék.

Sokkal egyszerűbb mint programozni...

(Ráadásul ha elrontod a Flash -t, akkor csak dísztárgy lesz)

2016. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bada is okostelefonos platform volt, csak Samsungnak Android jobban bejött, ezért kaszálta. Ennek megfelelően van hozzá SDK.
2016. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem, hogy te tageknél megjelölted a Champs-et. Ez nem Badát futtat, az a Wave sorozat sajátja volt.
2016. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs abban egy bongeszo amit full screen-re lehet tenni?

Azzal kb meg tudnad oldani amit szeretnel valoszinuleg.

2016. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!