Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pascal: egyszerű konzolos-para...

Pascal: egyszerű konzolos-parancssoros programot IOS-ra hogy lehetne lefordítani?

Figyelt kérdés

Mindenképpen grafikus felületet kell hozzá írni vagy van mód arra hogy bizonyos komponensek használatával lefordítható legyen?

Lefordítás után miként telepíthető?

Free Pascal-ra gondolok természetesen.



2016. okt. 11. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Te, nekem google-lel ez az első találat: [link]

Neked mi?

2016. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is első találat: gondoltam hogy nem működik másképpen a kereső mint nálad. :-)

Gondoltam megkérdezek olyanokat a témában, akiknek van már gyakorlatuk, vagy csináltak már hasonlót.

2016. okt. 11. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp macOS-re van szükséged ahhoz, ha fel akarod tenni a telefonodra az appot, és leírásokra rápillantva ezek olyan régen frissültek, hogy meglepődnék, ha ma még ilyen formában működnének - ami nem azt jelenti, hogy lehetetlen, csak azt, hogy mindenképp komolyabb tudásra lenne szükség ehhez.

Egyébként grafikus felületre mindenképp szükség lenne, ha másért nem is, hogy a konzol kimenetét prezentálja.

Ahogy látom, van egy Pascal "futtatókörnyezet" (leírás alapján felhőben futtatja az appokat) iOS-re, ahol fordításért fizetni kell (korlátlan: $3, 100: $1), talán érdemes lehet ránézned: [link]

2016. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!