Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftvert fejleszteni nehezebb...

Szoftvert fejleszteni nehezebb vagy honlapot?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 19:58
1 2
 11/16 SimkoL ***** válasza:
'Ha már statikus, akkor miért php? ' Mert PHP-vel 'kicsapod' az oldalt, mindig egy marad az oldal neve. Így nem tudod linkelni az adott oldalt, a link mindig a főoldalra fog, tud mutatni.
2016. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság.
2016. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 SimkoL ***** válasza:
A kérdésre: Attól függ mihez értesz jobban. Nekem a Windows alkalmazások mennek nagyon Delphi-ben, nem is töröm magam a Web irányába mert teljesen más világ. De egy webes sem fog a WIN API-ban elmélyülni ha csak nem vált nyelvet. De a kérdésre is válaszolva honlapot fejleszteni valamivel könnyebb. Viszont megkíván egy kis szépérzéket - egy 'szép' oldalt el lehet sózni szinte nulla programozói munkával, belefektetett tudással.
2016. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SimkoL ***** válasza:
'Jó nagy baromság.' Nézőpont kérdése. Ha a fő, kezdő oldaladat akarod mindenképpen megmutatni, mert azon olyan infok vannak amiket mindenképpen közölni akarsz akkor miért ? Biztos vannak elegánsabb megoldások is, de ha nem kell ne bonyolítsuk túl. A mai weblaptervezés már kicsit belefolyik a pszichológiába is.
2016. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tabaki ***** válasza:

@#10-#11-#14:

Az az igazság, hogy az én esetemben semmi értelmes oka nem volt, csak tanulásként írtam át PHP-be, és úgy maradt. Valamiért nekem a PHP nem fekszik, úgyhogy az eredetileg tervezett hasznosabb rafinériákat egyelőre hagytam a fenébe.

2016. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne bonyolítsuk túl, csak üzemeltessünk egy PHP szervert egy statikus honlapnak.

Hatalmas viccek vagytok még mindig.

2016. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!