Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kezdő / gyakornok programozóké...

Kezdő / gyakornok programozóként milyen fizetést kérjek?

Figyelt kérdés

A munka, amit felajánlottak: Wordpress alapú honlap rendszergazdai feladatainak ellátása, ezen belül a fizetési folyamat integrálása, automatizált e-mailek kiküldése a vásárlásról, frissítések, terméklap-alakítások.

8 db termék van a honlapon, az alap arculat már kész, nekem kellene az utolsó simításokat elvégezni, ami szerintem nem sok idő, max 1-2-3 nap, illetve szerintem a rendszergazdai rendelkezésre állás is minimális lenne.

Távmunkában végezném otthonról (a cég Csongrád megyei), szerintem bevallásos alapon órabért kéne kérnem.

Fogalmam sincs, mennyit kérhetek, még teljesen kezdő vagyok munkavállalás területén, segítenétek? Előre is köszönöm!


2016. okt. 26. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Óránként 1000-1200-at nyugodtan kérhetsz, esetleg többet is.
2016. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel kicsi a munka, ezért havi 20000 Ft-ot vagy órabérezést gondoltam én is, az 1000-1200 ft óránként reálisnak tűnik.

Hogyan igazoljam le, hogy a munkával pontosan mennyit dolgoztam?

2016. okt. 27. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha igazolást kérnének róla, akkor egyszerűbb egy fix összegben megállapodni.
2016. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!