Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen oldalon lehet a legjobb...

Milyen oldalon lehet a legjobban megtanulni programozni?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan oldalakat ahol összegezve van minden amit tudni lehet bizonyos nyelvekről és érdekesen tanítja

azt meg.

(A w3schools-t és developer.mozilla-t ismerem, nem száraz leírást, hanem kifejezettem tanító oldalakat/kurzusokat keresek.)


Főként java érdekelne, de javascpirt és abból node.js is akár.

Ezekről hallottam, de mindegyik csak az alapokat érinti elvileg: TeamTreehouse, CodeSchool, FreeCodecamp, BerryCode

A javaslataitok mellé pls írjátok oda hogy mért ajánljátok azt, és tapasztalatokat ha van.


Írhattok fizetős oldalakat is.


(Ismerős lehet a kérdés mert már feltettem egyszer, de senki sem válaszolt rá, csak elkezdtek vitázni, hogy érdemes e egyetemre járni ebben a szakmában)



2016. nov. 14. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a másik kérdésem, ha szeretne valaki veszekedő informatikusokat látni :D : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..
2016. nov. 14. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Google. Röhögni fogsz, de tényleg. Ezer pdf-et találsz, ahonnan lehet értelmesen tanulni programozni, valamint youtube videókat is, ahol megtanítanak az alapokra, a többit pedig úgy általában is neked kell összerakni kútfőből, ez egy jó önképzés, a programozó úgyis addig tanul, amíg dolgozik. Én is magamtól tanultam, emellett egyetemre is járok az tény, de nem az ott tanultaknak köszönhetem a munkámat.


A "száraz" leíráshoz pedig jó, ha hozzászoksz, az összes dokumentáció ilyen. Meg kell látni benne a hasznos infót. De hogy ne csak bullshitnek tűnő infót írjak: tutorialspoint.com-on vannak hasznos alapok.

2016. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Google: Elte programnyelvek


Szerintem amelyik nyelv nincs rajta, azzal foglalkozni sem érdemes.

2016. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha tanulni akarsz és tudsz angolul SoloLearn.com +

C9.io-ben kezd el programozni (full online fejlesztési környezet, csak csinálsz egy free accot és kijelez hibákat meg minden szart, ott blank és csinálsz egy mywebsite.html-t, previewnél pedig megjelenik...)

2016. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!