Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi lenne az ideális gép...

Mi lenne az ideális gép programozásra/egyszerű 3d modellezésre? (nehéz kérdés)

Figyelt kérdés

Nézegettem a win10-es tableteket is, de szerintem gyengék, minimum egy i3 szintű proci kéne (Minimum) atom szóba sem jöhet.


A laptopok viszont drágák.

1,5 maximum 2 kilóba kéne nekem beleférnie egy legalább 10 de örülnék ha 15"-os gépnek amivel kényelmesen tudnék dolgozni.


Most 17"-os gépem van de ez 5 kilós, olyan gép kéne amivel tudok túrázni is akár, utazgatni és ha mondjuk kint vagyok terepen, de van mobilnet, webstickről le tudjak adni egy munkát, ha nagyon kell. Vagy a legközelebbi kávézóból.


Tudom extrém igények, de nem könnyű a kérdés.


2016. nov. 30. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:
2 kiló alatt nem 200 ezret értek, hanem 2 kilót mint súly.
2016. nov. 30. 11:47
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Túrázni laptoppal??

wtf

2016. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na megvan az első troll válaszunk. Mondom azért mert több napig kint vagyok és bármelyik pillanatban bejöhet munka, NEMÉRTED?????? komolyan.
2016. nov. 30. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az.

Aki tablettel akar modellezni, az vagy nem tudja mi az a modellezés, vagy a tebletekről nincs fogalma sem.

2016. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom manapság milyeneket gyártanak.

De van egy olyan érzésem, hogy ide ultrabook kell, de nem véletlenül írtam ki a kérdést. Mi lenne ha kötekedés helyett a válaszra koncentrálnátok?

2016. nov. 30. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom dedikált videókártya is kell, úgyhogy

Dell Precision M3800


De nekem sem túl életszerű, hogy túrázgatsz a hegyekben és akkor egyszercsak nekiállsz programozni a semmi közepén.

2016. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó gépnek tűnik. Csak kicsit drága.
2016. nov. 30. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként itt van egy lista a legkönnyebb laptopokról:

[link]

2016. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!