Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nemrég kezdtem el foglalkozni...

Nemrég kezdtem el foglalkozni Java programozással. Hogyan tudnám az alapokat jól begyakorolni? Milyen feladatokat, problémákat oldjak meg?

Figyelt kérdés
Hallottam másoktól, akik tanultak programozni, hogy ezt úgy lehet igazán, ha magamnak kitűzök egy problémát, amit megoldok. Erre sincs sajnos ötletem, még annyira az alapjainál tartok, még nem látok bele annyira az egészbe. Tudnátok tanácsokat adni?

2017. jan. 2. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Phh, pedig nem olyan nehéz célt találni. Pl. írsz egy youtube video letöltőt benne. Aztán ugyanez indavideora például.
2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt minden tananyag végén vannak feladatok:

[link]


+ Ezeket is megpróbálhatod:

[link]

2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ugyan C#, de csináld meg Javában:

[link]

2017. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Eddigi egyetlen "komolyabb" projektem hogy írtam egy számológép programot. De majd még kutakodom meg tanulgatok.

2017. jan. 2. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!