Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a programozási gondolkodásmódomat?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet (prog.terv), C++-ban progolunk itt (ezelőtt egy picit c#-oztam, mert emelt érettségit tettem).

Évközben nem voltam lemaradva a többiektől, de így a vizsgaidoszakhoz közeledve rajottem, hogy minden eszköz a segítségemre van, mert tudom őket, de a bonyolult feladatokba beletorik a bicskám. Hogyan tudnék "programozosabban" gondolkodni?

Ki hogyan tanult meg programozni?



2017. jan. 3. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe Eukleidész híres válaszát Ptolemaiosz híres kérdésére.


Bár te nem a könnyű útról érdeklődsz, szerintem hasznosabb választ nem fogsz kapni annál, hogy gyakorolj.

Azért linkelek még valamit, hátha érdekel.

[link]

2017. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj végig minél több netes tutorialt. Vagy vedd meg bármelyik magyar környvet C++ témában. Kezdésnek bármelyik jó.
2017. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat, ha nem torik bele a bicskad, akkor a prog inf vegere valoszinuleg nem lesznek ilyen problemaid...
2017. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hány % -os lett az emelt infó érettségid?
2017. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leírnád a híres választ a híres kérdésre?
2017. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
78%-os lett, főleg a programozás részét rontottam el, mert nem sokat gyakoroltuk a C#-ot (3-4 hónap kb, hetente 2*45 perc).
2017. jan. 4. 14:13
 8/8 anonim válasza:
Jo sok :( ,remelem nekem is annyi vagy akorul lesz,csak az a baj ,hogy en még csak 3 honapja programozok c++ban :(
2017. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!