Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit gondoltok az alábbi Java...

Mit gondoltok az alábbi Java tanfolyamról?

Figyelt kérdés

[link]


Akik ezen a területen dolgoznak, szerintetek megéri ez a tanfolyam ?

Szivesen csinálná, illetve biztos vagyok benne, hogy képes lennék ezt csinálni.

Mennyi esélyem lenne egy tanfolyam elvégzése után elhelyezkedni mint java junior programozó ?


2017. febr. 7. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nulla.

Egyébként sem kifejezetten kezdők számára vannak ezek a hiperintenzív tanfolyamok.

Ezzel nem, hogy juniorként nem tudsz elhelyezkedni, de még a cég portásának se vennének fel sehova.

2017. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt szomorúan hallom.

Fejlesztői területen dolgozol ?

Mi lenne akkor a járható út szerinted, ha fejlesztőként szeretnék dolgozni ?

2017. febr. 7. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az általad limkelt oldalon van egy teszt. Azt mindenekelőtt végezd el.

A teszteredménnyel valós képet kapsz arra nézve, hogy neked való-e ez a szakma. Érdemes végig csinálni.

Ha a teszen 70 % fölötti eredményt sikerül elérned, akkor keress egy olyan OKJ-s tanfolyamot, ami legalább egy éves. Ha ezt sikerrel elvégzed, akkor legalább lesz valami papír a kezedben, amivel ugyan sokra nem mész, de a semminél azért több lesz és ha lelkiismeretesen foglalkozol a dologgal, akkor úgy két év múltán esélyed lesz megpályázni valami normálisabb fejlesztői állást.

2017. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

A tesztet kitöltöttem 88%-os eredményt kaptam.

2017. febr. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!