Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A rendszer DLL (user32. dll)...

A rendszer DLL (user32. dll) a memóriában áthelyzésre került. Mi lehet ez a többi lent. Lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

A rendszer DLL (user32. dll) a memóriában áthelyzésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezés történt, mert a DLL (C:\WINDOWS\system32\SHELL32. dll) a Windows rendszer DLL -ek számára fenntartott címtartományt foglalta el. Új DLL -ért lépjen kapcsolatba a DLL -t biztosító forgalmazóval. Ez mi?

Vagyis tudom mi csak megpróbáltam orvosolni újraraktam a gépet 2x XP-vel és egyszer Win7 -tel is és DLL -t is tölröttem le de ez még nem is lenne olyan nagy gond mert a gép rendesen fut de ha valamit telepíteni akarok ez ugrik fel. Volt szerelőnél ő is csak annyit csinált hogy újrarakta felrakott rá mindenfélét |||xp sp1, sp2, sp3 semmi se jó miez mitcsináljak??? És minden spyware mindennel probálkoztunk MINDENNEL.


2010. máj. 8. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez valami spyware, ha eredeti a Windowsod, fordulj a Microsofthoz! Ha nem, akkor valami normális, SP3-as Windows XP-t szerezz valahonnan, és azt rakasd fel!
2010. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt a biztosításit nem én raktam fel!!!
2010. máj. 18. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a baj
2010. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megvan. Akinek ez a baja ne aggódjon csak egy windows frissités okozza ezt vagy egy service pack vagy egy frissítés (a frissítés az úgy zajlik hogy amikor kikapcsolod egy pajzs jel van a kikapcsoló kockánál és amikor rákattintasz akkor kikapcsolás küzben végrehajtja a frissítéseket és ezek okozhatják nem VÍRUS nemtudom milyen "buta ember" írja ezt.!) És akkor most hogyan tovább csináld ezt start-->Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései-->Programok módosítása és eltávolítása-->A képernyő közepén legfelül Frissítések megjelenítése(KATT)-->Legalúra tekersz és amiknek windows -os jel van elől azok a frissítések és a jobb oldalukon ottvan hogy: Telepítve Év.Hó.Nap és átgondolod hogy mióta van ez a probléma és aminek a telepítési időpontja megegyezik a hiba kezdetének ídőpontjával azt töröld!!! (TAPASZTALAT)
2010. máj. 28. 22:50
 5/9 anonim válasza:

start-->Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései


nekem ez nincs meg

2010. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krentum válasza:
Én megtaláltam azt is, hogy melyik frissítést kell letörölni, és akkor nem kell keresgetni: a KB2286198-as frissítést ne tegyétek fel, vagy szedjétek le a gépről és tényleg minden rendben lesz azokkal is amik eddig ezt a hibaüzenetet kiírták. (tapasztalat) :D
2010. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PixelGamer válasza:
Igen ám de nekem ugyan ezt írja ki viszont a frissítés nincs telepítve amit az előző kommentelő írt :(
2012. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roncsello válasza:

Szóval igen nekem is ez volt a probléma, nem vírus, hanem fel volt telepítve a seven mizer progi amitől az xp 7-es kinézetet kap. Letöröltem, és megoldódott a probléma. Ha még ezután is fennállna valakinél, akkor itt egy link, ahonnan a javítást lehet leszedni.


[link]

2013. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám és nem konkrétan a sevenmizer-hez kapcsolódott,hanem gondolom az volt a baja,hogy egy telepített téma bekavart a rendszerben.Amikor elolvastam azt,hogy a seven mizert kell uninstallálni akkor gondolkodtam el rajta,hogy lehet,hogy nálam is ezzel van a gond,csak nem a seven mizerrel hanem az én esetemben a FlyAkite OSX téma volt az ami bekavart.Uninstalláltam,újraindítottam a gépet és máris eltűnt a probléma :)
2013. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!