Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki elvegezte az egyetemet...

Aki elvegezte az egyetemet prog terv, vagy mernoki informatika tudna az alabbi kerdesemre valaszolni?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt vannak beadando feladatok, kinek milyen feladatokat kellett megcsinalni? es ez a feladat egyenre van szabva vagy a csoportbol mindenki ugyan azt a feladatot/problemat kapja?

Illetve milyen nyelven?

Elore is koszi a valaszt


2018. aug. 26. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem végeztem el, idén jelentkeztem újra (eddig mérnök infoi, most pti). Általában van egy lista, amiről valaszthatsz egy szimpatikusat, pl ha játékot kell írni, akkor sakk, amőba. Nyelv pedig az, amin tartják az adott programozás órát, c++, c#, java. Tuti meglehet beszélni valami egyéni feladatot is, ha az nehezebb mint a felkínáltak, sokszor egy-egy nehezebb feature extra pontot ér.
2018. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja értem, a feladatot azért kérdeztem, hogy esetleg valami nagyobb összetettebb feladatot elvégezni, nyilván csoportosan
2018. aug. 26. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Vannak.
2018. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak feladatok (nálunk ezeket kötelező programoknak hívták). Teljesen kurzusfüggő, hogy mit kell csinálni, egyénileg vagy csoportosan és persze hogy mit kell használni implementációnál.

Volt olyan, hogy egyénlileg egy tetris-t csinálni (mondjuk ez még BSc első év, itt nyilván nem mindenki tetris-t írt, mindenki azt "amit a gép dob"), de volt pl. tanulmányi rendszer megtervezése és implementálása csapatban. A félévek előrehaladtával nem feltétlenül a kódoláson van a hangsúly, hanem a tervezésen, dokumentáció írásán, megfelelő tesztesetek megtervezésén stb.

2018. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!